کمپانی پرشین شما را به خرید بهترین محصولات انواع کفش صندل دمپایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش صندل تابستانه مردانه چرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های صندل تابستانه مردانه چرمیقیمت خرید صندل تابستانه مردانه چرمی

صندل تابستانه مردانه چرمی یکی از بهترین پاپوش های می باشد که طرفداران بسیار زیادی در بین آقایان دارد. این پاپوش ها بسیار منعطف و نرم می باشند و پا را در برابر گرمای تابستان و عرق کردن محافظت می نمایند. این صندل ها بسیار بادوام هستند و به همین دلیل استفاده از آنها روز به روز بیشتر می شود. بنابراین بازار فروش صندل تابستانه مردانه چرمی بسیار داغ است و توزیع کنندگان با استفاده از روش های مختلف امکان خرید این صندل ها را آسانتر نموده است.

فروش صندل تابستانه مردانه چرمی

انواع مدل های صندل تابستانه مردانه چرمی

انواع مدل های صندل تابستانه مردانه چرمی امروزه کارخانه های سازنده به تولید انواع صندل مردانه با جنس های گوناگون از جمله جنس های چرمی طبیعی و مصنوعی می پردازد.

معمولا صندل های چرم طبیعی از کیفیت بسیار بالاتر نسبت به صندل ها با چرم مصنوعی برخوردار هستند اما با توجه به میزان بودجه افراد، سلیقه و … هر کدام از این صندل ها مورد انتخاب و استفاده قرار می گیرند.

این صندل ها در کارخانه های سازنده براساس استانداردهای روز دنیا تولید می شوند به طوری که قالب صندل از طراحی برخوردار است که به هنگام مصرف هیچ فشاری به کف پا و پنجه ها وارد نمی کند.

همچنین زیره صندل نیز از مواد با استحکام و محکم و در عین حال سبک به کار گرفته می شود تا به هنگام راه رفتن موجب خستگی فرد و فشار به پا، زانو، کمر و … نگردد.

کارخانه تولیدی برای این که دست آقایان جهت انتخاب این صندل ها بازتر باشد به تولید این پاپوش ها در مدل های مختلف می پردازند که برخی از انواع مدل های این پاپوش ها را می توان به صورت زیر نام برد:

  • صندل چرمی تابستانه مدل انگشتی مردانه
  • صندل چرمی مدل جلو بسته تابستانه مردانه
  • صندل چرمی طبی مردانه تابستانه
  • صندل چرمی اسپرت تابستانه مردانه

قیمت خرید صندل تابستانه مردانه چرمی

قیمت خرید صندل تابستانه مردانه چرمی در تابستان بسیاری از آقایان برای فرار از گرمای سوزان تابستان و جلوگیری از تعرق و بوی بد پا به استفاده از صندل های تابستانه مردانه می پردازند.

معمولا تولید این صندل ها با توجه به استانداردهای روز دنیا انجام می شود تا منجر به آسیب به پا نگردد و از جنس های مختلفی در ساخت این صندل ها استفاده می شود.

از جمله این صندل ها می توان به جنس چرمی آن اشاره کرد و از آنجایی چرم طبیعی دارای روزنه های منایب در بافت خود است به تبادل هوا و تنفس پاها کمک زیادی می نماید و به همین دلیل کفش ها و صندل های چرمی بسیار مناسب استفاده در تابستان هستند و تقاضا برای خرید آنها بالا است و هر کدام از قیمت های مختلفی برخوردار هستند.

قیمت خرید صندل تابستانه مردانه چرمی معمولا با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود که این موارد به شرح زیر هستند:

  • نوع خرید و فروش صندل مردانه تابستانه
  • نوع چرم طبیعی یا مصنوعی استفاده شده در تولید این صندل ها
  • نرخ ارز و تاثیر آن بر قیمت چرم
  • نوع مدل صندل و نحوه دوخت آن 
حسن صارمیان بیرانوند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کمپانی پرشین شما را به خرید بهترین محصولات انواع کفش صندل دمپایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید